Büyükada özellikle İstanbul’a yakın olması sebebiyle şirketlerin ve kurumların toplantı ve çeşitli organizasyonları için ideal bir yerdir. Nüfus yoğunluğu, trafiği ve kaosu ile insanları yoran bu kentten kaçmak isteyenler soluğu en yakın kaçış noktası olan adalarda alıyorlar. İş verenler de bölgenin sakin ve huzurlu yapısını fark ederek yavaş yavaş toplantılarını, seminerlerini ve motivasyon organizasyonlarını adanın şık otellerinde düzenliyorlar.

Ada Palas Butik Otel de 40 kişilik bahçesinde bu tür toplantılara ve seminerlere ev sahipliği yapabiliyor. Ayrıca sadece iş organizasyonları ve yemekleri değil çeşitli toplulukların aktivitelerine de olanak tanımaktadır. Büyükada’nın muhteşem atmosferi içinde konaklamadan yemek servisine kadar her ayrıntı sizler için düşünülür.

Yılın Her Dönemi Resmi Aktiviteler

Yılın her ayı bu tür aktivitelere ev sahipliği yapan otelimizden her türlü sorunuzun cevabını alabilirsiniz. Günün 24 saati hizmet veren resepsiyonumuzu arayarak yetkililerimizle konuşabilirsiniz.

Organizasyonunuzun İçeriğini Kendiniz Belirleyin

Konaklama ve organizasyon ücretleri düzenleyeceğiniz aktivitenin niteliğine ve istediğiniz ekstra hizmetlere göre değişeceği için irtibat numaralarından yararlanmanız daha iyi olacaktır. Kişi sayısı, rezervasyon ve ön ödeme gibi durumları yetkili satış ofisimiz Tatil Home ile iletişime geçerek belirleyebilirsiniz.