Ada Palas Butik Otel 2013’te restore edilen 100 yıllık tarihi bir köşkün işletmeye açılması ile kurulmuştur. Rumlar tarafından yapıldığı söylenen ve önceleri ilkokul olarak kullanılan otel Cumhuriyet’in ilanından sonra 1930’lı yıllarda bir doktor tarafından kullanılmıştır. Doktorun burayı aynı zamanda hastalarını tedavi etmek için kullandığı da bilinmektedir. 1960’larda birkaç ailenin barındığı bina sonrasında kullanılmamıştır.

Yapılan restore çalışmaları ile bugünkü şık ve modern görünümünü kazanan Ada Palas merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesi ile adanın en çok tercih edilecek otellerinden biri olma yolunda. Ayrıca yüksek tavanlı odaları ve ses yalıtım sistemi özgürlüğünüzün tadına varmanıza ve odanızda rahat etmenize vesile olacak.

Ayrıca 40 kişilik bahçesinde düğün, nişan, toplantı ve seminer gibi aktivitelere imkan tanıması ayrıcalığını bir adım daha öne çıkarıyor. Otelimizin fiyata dahil olan zengin kahvaltı menüleri güne zinde başlamanızı ve ada turlarına hazırlanmanızı sağlıyor. Ayrıca 24 saat hizmet veren resepsiyonumuz her türlü sorununuzda yanınızda yer alıyor.
 

 

Hizmette Sınır Tanımıyoruz!

Sizlere en iyi hizmeti vermek olan misyonumuz gereği otelimizde ve odalarımızda her ayrıntıyı düşündük. Klima sisteminden uydu yayınına, sınırsız internet erişiminden mini bara kadar aklınıza gelebilecek her şey odalarımızda mevcut. 24 saat sıcak su ve odaya servis hizmetlerimiz de yararlanabileceğiniz ayrıntılar.

Otelimiz size uyandırma servisinden bavul transferine kadar her hizmeti sunuyor. Klima sistemi, uydu yayını ve modern mobilyalarla donatılmış odalarımız ses yalıtım sistemiyle gece boyunca süren sessizlik içinde uyumanızı garanti ediyor. Ahşap döşemelerin şıklığı bahçemizin güzelliği ile birleşince ortaya keyfini süreceğiniz muhteşem bir tatil kalıyor.