Büyükada’nın eşsiz güzelliği içinde samimi bir işletme olan Ada Palas Butik Otel konuklarının mutluluğunu ve huzurunu her şeyden çok önemsiyor. Farklı tasarımlara sahip odaları, ahşap bina yapısının şıklığı, sınırsız hizmeti ile tatilinizin sorunsuz ve rahat geçmesi için elinden geleni yapıyor.

İşletmemizin önem verdiği diğer bir konu da İstanbul’un ve diğer kalabalık şehirlerin stresinden ve gürültüsünden kaçan misafirlerine huzurlu bir tatil yaşatmak. Bunun için en güzel yerimiz de bahçemiz.  40 kişi kapasiteli şık tasarımlı huzur köşemizde kitabınızı okuyup çayınızı yudumlayabilirsiniz. Hayatın kaosundan uzaklaşmak için yapmanız gereken misafirimiz olmak.

Güne Ada Kahvaltısı İle Başlayın

Şirin mi şirin yeşil mi yeşil bahçemizde güne usta ellerden çıkan kahvaltı sofraları ile başlamalısınız. Oda ücretlerine dahil olan bu hizmetimizde soframıza bir tek kuş sütünü koyamıyoruz. Aklınıza gelecek her şey ve adaya özgü kahvaltılıklar masanızda yerini alıyor. Dört dörtlük bir bahçede krallara layık sofralar kurup sizleri otelimizden mutlu bir şekilde yolcu ediyoruz.

Partiler ve Toplantılar Bizden Sorulur

Artık pek çok işverenin ve kuruluşlarının ilgisini çeken adalar tatilden çok günübirlik ve bir gece konaklamalı şirket toplantılarına ev sahipliği yapıyor. Biz de bahçemizde dileyen konuklarımıza erken rezervasyonlar ile bu uygulamayı gerçekleştiriyoruz. Şirket yemekleri, seminer ve toplantılar organize edip konaklama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Yazları açık, kışları ise kapalı bahçe düzenlemesi ile kullanılabilirken bazı geceler canlı müziklerle çeşitli eğlenceler düzenleniyor.

Ayrıca arkadaş grubunuzla ve ailenizle düzenleyeceğiniz ufak nişan ve düğün eğlenceleri ile doğum günü partileri de bahçemizde gerçekleşebilir. Sınırsız eğlence Ada Palas Otel’de!