Prens adalarının en güzeli ve büyüğü Büyükada’nın merkezine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Ada Palas Butik Otel 2013’te restore edilen ve 19.yüzyıldan kalan kagir ahşap bir köşk. Köşkün şirin bahçesinde düğün ve nişan gibi organizasyonlar düzenleniyor. Romantik atmosferi ve modern tasarımlı odaları ile göz dolduran işletmede bu tür organizasyonlarınız için her ayrıntı düşünülüyor.

Büyükada’nın huzur ve samimiyetini barındıran otelde 24 saat hizmetinizde olan resepsiyonla ve dilediğiniz an ulaşabileceğiniz işletmecilerle sizler için unutulmaz düğün ve nişan kutlamaları hazırlıyoruz. Yemyeşil doğanın içinde günün yorgunluğunu attığınız bu bahçede doğum gününden toplantılara, seminerlerden sohbet akşamlarına kadar her türlü etkinlik yapılıyor.

Ada Palas Butik Otel’in Şirin Bahçesi Küçük Davet Gruplarınız İçin Bire Bir

Siz de ailenizle ve dostlarınızla küçük bir nişan ve düğün merasimi düzenlemek istiyorsanız Ada Palas Butik Otel tam size göre. 40 kişilik bahçesine kurulan şık masalarda konuklarınızı ağırlayabilir, müzik seçenekleri ve yemek menüleri ile kendinize göre bir organizasyon ayarlayabilirsiniz.

Bahçesinde kalabalık grupları ağırlayamadığı için genellikle aile içi kutlamalara olanak tanıyan otelimizde samimi ve sıcak bir atmosferde unutulmaz anlar yaşamak için yapmanız gereken otelimizle iletişime geçmek.

Balayı odanızda geçireceğiniz güzel bir geceden sonra hazırlanan özel kahvaltı sofralarına oturacak, gecenin yorgunluğunu atacaksınız. Ses yalıtımlı odalarının avantajını sabah zinde bir şekilde uyandıktan sonra fark edeceksiniz. Sonrasında gününüzü dilediğiniz gibi adanın tarihi ve turistik mekanlarını gezerek, denize girip güneşlenerek değerlendirebilirsiniz. Siz de bu cazip fırsattan yararlanmalısınız.

Özel Anlarınız Daha Keyifli

Büyükada’da düğün ve nişan yapmak için en güzel mevsim yazdır. Yemyeşil bahçelerde yapılan kutlamalarla sabaha kadar eğlenmeniz mümkün. Ayrıca romantik sonbahar düğünleri ile masalsı bir gelin ve damat olabilirsiniz. İstediğiniz menü, müzik ve süslemelere göre belirlenen ücretler ile her bütçeye uygun düzenlemeler yapılıyor.