Ada Palas Butik Otel merkeze yürüme mesafesindeki konumu ve kaliteli hizmetleri ile Büyükada’da tercih etmeniz gereken ilk otel. 12 odası ile hizmet veren işletmenin odalarının her biri 6’şarlı şekilde farklı renklerde dekore edilmiş. 3 katlı tesisin 4 deluxe, 8 superior odası size sunulan konaklama seçenekleridir.

Superior ve deluxe odaların her birinde aynı özellikler ve eşyalar olup deluxe odalarda tavan yüksekliği daha fazladır. Ahşap kagir odaların ve geniş alanların konforunun şık mobilyalarla birleştiği yaşam alanlarında sevdiklerinizle baş başa bir tatil geçirebilirsiniz.

Her katta 4 odanın bulunması da şehrin kalabalığından ve stresinden bunalanlar için bire bir. Huzur dolu bahçesi ve gün içinde sürekli açık olan Snack Bar’ı ile otelinizden ayrılmak istemeyeceksiniz.

ada-palas-otel-konaklama

Ses Yalıtımlı ve Ahşap Döşemeli Odalar

Modern tarzda döşenmiş odalarımızda mini bardan klima sistemine, uydu yayınından kablosuz internet erişimine kadar her şey mevcut. 1900’lü yılların etkisini taşıyan mimarisi ile klasik tarzda dizayn edilen mobilyalar, banyolar ve süslemeleri ile şıklığından ödün vermeyen otelimizde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Ayrıca ahşap odalar sağlığınıza dost yapısı nedeniyle tercih edebileceğiniz yaşam alanlarını oluşturuyor. Ses yalıtımı ile deliksiz uyku çekmenizi sağlayan ahşap odaların rutubeti emme özelliği sayesinde rahat nefes alır ve sabahları dinç uyanırsınız.